Wednesday, September 22, 2010

Jumalaga, kaunis Suvi!

Noh, homme vara hommikul siis on ammetlik lõpp.
Suvega. Ja kauni sügise algus.
Aga ilus oli! See suvi ja teie kõigiga siin kohtuda!

Noh, eks natuke ole teda ikka veel õhus...
Nagu loojangukuma neil pilvedel Hiiumaa rannal
18. sept.
Ja olgu siis lõpuks siin lihtsalt paar asja,
mis viimati tee äärde jäid.
Üks tuletorn,

üks pihlapuu,

ja veel üks tuletorn.
Aken, päike, vari, redel...
Suvi tuleb jälle, uued teekonnad, hooned...
Tsau!

5 comments:

 1. ilus suvi oli, jah. Minu jaoks ka veidi kummaline. Ja on vahel nii, et mõni ilus asi algab suvel ja lõpeb sygisel; mõni sygisel aga just algab, ja kestab suveni. Kuid - ega see veel eluilu väärtust vähenda :)
  KULDSET ja SISUTIHEDAT SYGIST!

  ReplyDelete
 2. Tahaks hüüda: "Ära mine veel, ära mine veel!", aga tegelikult on sügis mu lemmik, tark ja avar. Aga see suvi, see oli erakordne ja tänu Su postkaartidele oli seda hunnitust justkui topelt. Suur, suur tänu, see paralleelmaailm oli mu jaoks tähtis! Loodetavasti jäävad need postkaardid siia seda imet meenutama. Ei julge lootagi, et saaks tulevikuski Su silmade läbi sinna maailma piiluda. Mis kõik veel tulemas on!

  ReplyDelete
 3. Ilus oli. Loodan samuti, et sait jääb yles. Ei saanud isu täis vaatamisest. Ja vahel vaja lohutust ka...

  ReplyDelete
 4. Dear Tõnu,
  It's nice to see a new picture of you! And it's always a pleasure to see pictures of the wonderful clouds that always seem to appear in the sky over Hiiumaa. I wonder why. Maybe clouds have a few favourite places in the world, and Hiiumaa happens to be one of them. Perhaps it's time for you to write a poetry book about clouds and illustrate it with some of your photos. That would be wonderful!
  Warmest regards & Love,
  Håkan

  ReplyDelete
 5. Nii palju selgeid sooje päevi on olnud sügises...nagu suvi korraks... vahel mõtlen et ei tea, kas sa Tõnu pildistad ka või... head tervist igatahes sinna kus oled.

  ReplyDelete